Volg Hart van Nederland
Vandalen spuiten poederblussers leeg in twintig Apeldoornse bussen

Vandalen spuiten poederblussers leeg in twintig Apeldoornse bussen

112

5 dec 2021, 13:16 - Update: 5 dec 2021, 14:14

Link gekopieerd

In twintig bussen van vervoerder RRReis zijn op de vestiging in Apeldoorn in de nacht van zaterdag op zondag poederblussers leeggespoten. De bussen zitten van binnen onder de poeder en kunnen op dit moment niet meer worden ingezet.

De busmaatschappij laat weten dat ze het "ten zeerste betreuren dat er mensen zijn die moedwillig spullen van anderen vernielen". RRReis gaat aangifte doen bij de politie. Camerabeelden van de vestiging zijn veiliggesteld.

De bussen worden zondagmiddag schoongemaakt. Het is nog niet bekend of ze daarna weer inzetbaar zijn. Volgens een woordvoerder zijn er door het incident enkele ritten in Apeldoorn-stad uitgevallen. De schade voor reizigers blijft enigszins beperkt, omdat de zondag toch al een rustigere dag is in de dienstregeling.

Eerder gebeurd

Het is niet de eerste keer dat zoiets gebeurt. Ongeveer drie weken geleden zijn er op dezelfde vestigingsplaats bussen van de stekker gehaald en is er een poederblusser leeggespoten in een bus.

Beeld: Keolis

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.