
112
23 mrt 2023, 15:15
De politie heeft maandag in Rotterdam de vader (68) van de voortvluchtige Jos ‘Bolle Jos’ Leijdekkers aangehouden. Hij wordt verdacht van witwassen. Hij had onder andere twee prijzige horloges thuis liggen, met een gezamenlijke waarde van 140.000 euro. Dat meldt het AD.
De opsporingsdiensten vermoeden dat deze aan hem zijn geschonken en zijn gekocht met crimineel geld. Jos Leijdekkers sr. is daarover verhoord. Twee dagen na zijn aanhouding is hij alweer op vrije voeten gesteld. Hij wordt vervolgd voor witwassen. Het Openbaar Ministerie (OM) wil niet bevestigen dat het gaat om de vader van Leijdekkers.
Eerder werden ook al zijn moeder en zus aangehouden, ook zij worden vervolgd op verdenking van witwassen. In januari werden woningen en een kantoor van familie van Jos Leijdekkers in Breda, Prinsenbeek en Rotterdam doorzocht.
Bovenstaande foto van de politie is een compositietekening van de voortvluchtige Jos Leijdekkers
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.