Volg Hart van Nederland
Explosie in galerijflat Delft: twee bewoners naar ziekenhuis

Explosie in galerijflat Delft: twee bewoners naar ziekenhuis

112

9 juli 2022, 07:22 - Update: 9 juli 2022, 09:43

Link gekopieerd

In een flatgebouw in Delft is in de nacht van vrijdag op zaterdag een explosie geweest. Daarbij zijn twee bewoners van het complex gewond geraakt, meldt de politie. Ze zijn naar het ziekenhuis gebracht. De politie vermoedt dat sprake is van opzet.

De explosie gebeurde rond 3.15 uur in een galerijflat aan het Poptahof Zuid, in de wijk Voorhof. Bij de ontploffing raakten twee bewoners gewond, onder wie een kind. Ze zijn met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis afgevoerd. Het is onduidelijk hoe de slachtoffers er aan toe zijn.

Het flatgebouw liep schade op bij de explosie, ruiten van meerdere appartementen zijn gesneuveld bij de knal. De politie doet nog onderzoek naar de toedracht van de ontploffing, maar vermoedt dat er opzet in het spel is. Volgens een woordvoerster hebben getuigen verklaard dat ze twee mannen zagen wegrennen, die ervandoor gingen in een auto. 

Hart van Nederland/ANP

Beeld: Regio15.nl

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.