Volg Hart van Nederland
Twee Amsterdammers aangehouden voor mensenhandel

Twee Amsterdammers aangehouden voor mensenhandel

112

31 aug 2020, 12:32

Link gekopieerd

Een 27-jarige man en een 28-jarige vrouw zijn in Amsterdam aangehouden in een onderzoek naar mensensmokkel en -handel. Ze zouden Zuid-Amerikaanse vrouwen illegaal hebben laten werken in de prostitutie. Een rechercheteam van de Koninklijke Marechaussee op Schiphol heeft de twee vrijdag gearresteerd in hun woning in de hoofdstad. De vrouwen hadden geen vereiste verblijfsdocumenten en werkvergunning.

Zuid-Amerikaanse vrouwen gevonden

De woning van de verdachten is na de inval vrijdag doorzocht. Tegelijkertijd werd in Amsterdam in een andere woning een aantal Zuid-Amerikaanse vrouwen aangetroffen, die daar volgens de marechaussee door de verdachten waren gehuisvest.

Verdachten worden maandag voorgeleid

Bij de invallen zijn onder meer gegevensdragers, geld, goederen en motorvoertuigen in beslag genomen. De verdachten zitten vast en worden maandag voorgeleid aan de rechter-commissaris in Arnhem, omdat het onderzoek onder leiding plaatsvindt van het Openbaar Ministerie Oost-Nederland. De verdachten zouden namelijk eerst vanuit een woning en hotels in Apeldoorn hebben gewerkt. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.