
112
28 juni 2021, 06:47 - Update: 28 juni 2021, 11:35
Nabij het station van Groningen is zondagavond rond 23.30 uur een Arriva-trein ontspoord, meldt ProRail. Passagiers moesten geëvacueerd worden. Er is niemand gewond geraakt.
Het duurt naar verwachting nog tot maandagavond voor het spoor is hersteld. Tot die tijd kunnen er geen treinen rijden tussen Groningen en Zuidhorn en tussen Groningen en Groningen Noord/Delfzijl.
De trein was net vertrokken in de richting van Roodeschool toen een aantal wielen uit het spoor liepen. ProRail onderzoekt de oorzaak van de ontsporing.
Foto: Van Oost Media
Beeld: Persbureau Meter
ANP
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.