
112
7 mei 2020, 16:23
Twee agenten hebben in de nacht van woensdag op donderdag in Amsterdam-Zuid een stoeptegel door de achterruit van hun politieauto gekregen. De twee kwamen met de schrik vrij. De politie neemt de zaak hoog op en doet aangifte van poging tot doodslag en/of poging zware mishandeling en vernieling.
Het is kort na middernacht als twee collega’s een surveillanceronde doen in Amsterdam Zuid. Op de Lutmastraat worden ze opgeschrikt door een enorme harde klap en glasgerinkel. Dan blijkt dat in een van de achterramen een groot gat zit. Op de achterbank ligt de stoeptegel.
De glassplinters raken hen in het gezicht, maar de politiemensen liepen geen verdere verwondingen op. Van de dader(s) ontbreekt ieder spoor. De recherche is op zoek naar getuigen en wil graag weten wie verantwoordelijk is voor "deze absurde en levensgevaarlijke actie".
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.