
112
31 okt 2021, 13:06
Ruim vijftig mensen hebben een stadionverbod gekregen na de rellen van twee weken geleden bij de wedstrijd NEC-Vitesse. Dat zei burgemeester van Nijmegen Hubert Bruls zondag in het tv-programma Buitenhof.
Op de bewuste zondag pakte de politie direct 22 mannen op. Volgens Bruls heeft de politie dankzij camerabeelden inmiddels nog tientallen mensen in beeld die betrokken zouden zijn geweest bij de rellen.
Vorige week zondag pakte de politie 22 hooligans uit Arnhem, Nijmegen en de regio op. De politie liet dinsdag weten herkenbare beelden van andere relschoppers openbaar te maken als ze zichzelf niet zouden melden. Voor zover bekend hebben nog geen relschoppers zich gemeld.
Beeld: SPS Media
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.