Volg Hart van Nederland
Schutter Thialf nog steeds voortvluchtig

Schutter Thialf nog steeds voortvluchtig

112

8 jan 2017, 10:59

Link gekopieerd

De politie in Heerenveen is zondag nog steeds op zoek naar de dader van een schietpartij bij ijsstadion Thialf. De directeur van een schaatssponsor, de 51-jarige Bert Jonker, werd in zijn hand geschoten op de parkeerplaats. "We kennen de woon- en verblijfplaats van de verdachte en hopen hem zo snel mogelijk aan te houden. We roepen hem op zich bij ons te melden", vertelt een woordvoerster. Verder wil de politie geen nadere details geven over de zoektocht. Het schietincident vond hoogstwaarschijnlijk plaats als gevolg van een zakelijk conflict. Jonker zou in de clinch liggen met een ondernemer uit Sneek.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.