Volg Hart van Nederland
Scholen houden deuren op slot na schietpartij in Utrecht

Scholen houden deuren op slot na schietpartij in Utrecht

112

18 mrt 2019, 12:23

Link gekopieerd

Basisscholen in Utrecht houden hun deuren op slot na een schietpartij op het 24 Oktoberplein. Openbare basisschool Oog in Al laat dat weten aan Hart van Nederland. Bij de schietpartij is voor zover bekend één persoon om het leven gekomen en zijn meerdere mensen gewond geraakt. Ook Katholieke basisschool De Achtbaan in Utrecht heeft een bericht gezet op het intranet. "Wij zijn op de hoogte van het laatste nieuws. Voor de veiligheid houden we de kinderen nu binnen en de school is dicht. We willen geen onnodig paniek zaaien, maar beter te voorbarig dan onnodig risico."

Zwaarbewapend op het Binnenhof

Op en rond het Binnenhof in Den Haag zijn de politie en marechaussee extra zwaar bewapend aanwezig na de schietpartij. Die vond rond 10.45 uur plaats in een tram op het 24 Oktoberplein. Ook in Utrecht is veel politie op de been. Lees ook: LIVEBLOG: Meerdere gewonden na schietpartij in Utrecht De politie heeft een groot gebied afgezet. Meerdere traumahelikopters en ambulances zijn ingezet bij de hulpverlening. De politie houdt er rekening mee dat de dader of daders "een terroristisch motief" hadden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.