
112
19 juli 2022, 10:25 - Update: 19 juli 2022, 11:29
Bij de voordeur van een portiekflat aan de Hoge Boezem in de Rotterdamse wijk Kralingen is in de nacht van maandag op dinsdag een explosie geweest. Volgens de politie zijn daarbij geen gewonden gevallen. Wel is er schade aan de entree van de flat.
De straat ligt bezaaid met brokstukken en glas die soms wel tientallen meters verderop liggen. Tenminste een auto is beschadigd geraakt door de knal. Of de ontploffing een ongeval of een aanslag is geweest, kan de politie nog niet zeggen.
Het onderzoek loopt nog. Er is niemand aangehouden.
Beeld: Video Duivestein
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.