Volg Hart van Nederland
Roltrap in metrostation Rome slaat op hol, zeker 20 reizigers raken gewond

Roltrap in metrostation Rome slaat op hol, zeker 20 reizigers raken gewond

112

23 okt 2018, 21:30

Link gekopieerd

Door een ongeval met een roltrap in metrostation Repubblica in het centrum van Rome zijn volgens de eerste berichten ongeveer twintig mensen gewond geraakt. De meeste slachtoffers zouden fans van CSKA Moskou zijn. Zij waren op weg naar de wedstrijd in de Champions League tegen AS Roma toen de roltrap waarop zij stonden instortte. Een persoon zou bij het incident zware verwondingen hebben opgelopen. https://twitter.com/arturpetrosyan/status/1054793303693103104 Volgens Italiaanse media begon de afgeladen roltrap plotseling sneller te bewegen. Door het fanatieke springen van de zingende en schreeuwende Russische fans zou de roltrap zijn ingestort. De meeste gewonden zouden zijn gevallen doordat ze bekneld raakten tussen de metalen delen van het gevaarte. https://twitter.com/emergenzavvf/status/1054792674631450624 ANP Beeld: Twitter / Vigili del Fuoco

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.