Volg Hart van Nederland
''Pornodanser' niet betrokken bij pornografische activiteiten'

''Pornodanser' niet betrokken bij pornografische activiteiten'

112

14 feb 2018, 12:47

Link gekopieerd

De 22-jarige Job van der W., die eerder in Cambodja werd opgepakt omdat hij en een aantal mede-toeristen daar pornografisch zouden hebben gedanst, ontkent enige betrokkenheid bij het incident. Van het pornografische gedans doken foto's op, waarna hij en 86 anderen werden opgepakt wegens "onaanvaardbaar gedrag". Hij werd vandaag vrijgelaten uit de gevangenis en postte daarna een bericht op Facebook waarin hij ontkent ook maar iets met de foto's te maken te hebben. Lees ook: Nederlandse ‘pornodanser’ vrijgelaten uit Cambodjaanse gevangenis "Ik wil graag benadrukken dat wij absoluut niet betrokken waren bij wat voor pornografische activiteiten dan ook. Het draait allemaal om foto's die minstens drie of vier jaar oud zijn en niets met ons te maken hebben", schrijft hij. "Onze advocaten onderzoeken de tijdstempels en originele bron van de foto's. We beraden ons op verdere stappen die we mogelijk zullen ondernemen vanwege de schade die we hierdoor hebben opgelopen. Losstaand van die foto's is het nooit onze bedoeling geweest om de Cambodjanen en hun cultuur te beledigen door het bijwonen van een zwembadfeest op 25 januari." Behalve Van der W. zaten ook nog een Brit en een Noor vast; onduidelijk is of zij ook zijn vrijgelaten.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.