Volg Hart van Nederland

Politie zoekt met warmtecamera en speurhond naar betrokkene bij ongeval op A59

112

15 dec 2019, 10:02

Link gekopieerd

Op de A59 ter hoogte van Den Bosch botsten afgelopen nacht rond 01.30 uur meerdere auto's op elkaar. Een speurhond en een warmtecamera werden ingezet om de bestuurder van een auto te vinden die betrokken was bij een ongeval op de A59. Maar de man bleek later 'gewoon' thuis te zitten. Niemand raakte gewond, maar agenten ter plaatse konden de bestuurder van één van de auto's niet vinden. Omdat het best een harde klap was geweest, werd gevreesd dat de betrokkene ergens gewond kon liggen. Daarom werden alle middelen ingezet om de bestuurder te vinden. Ook op het huisadres van de kentekenhouder werd de man niet aangetroffen. Maar hij bleek verhuisd. Op zijn nieuwe adres werd hij ongedeerd aangetroffen. De man wordt verweten dat hij de plaats van het ongeval heeft verlaten, aldus de politie. Beeld: Meesters Multi Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.