112
3 mei 2019, 10:40
De politie is in Leeuwarden op zoek naar een man die mogelijk gewapend is en wegens zijn toestand een gevaar kan zijn voor zichzelf en zijn omgeving. Er wordt benadrukt de man vooral niet zelf te benaderen maar 112 te bellen. Ook is een politieheli ingezet. Het signalement van de man is inmiddels verspreid: het gaat om een blanke man van rond de 1 meter 80 lang. Hij droeg een spijkerbroek, een blauw vest en witte gympen. Beeld: Noormannen
Deel dit artikel
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.