
112
19 juni 2024, 15:54
De politie doet onderzoek naar een mogelijke ontvoering van een vrouw in IJmuiden waarbij geweld is gebruikt. Dinsdag kreeg de politie rond 11.50 uur een melding van een verdachte situatie op een parkeerplaats aan de Heerenduinweg, maar lang bleef onduidelijk wat er precies aan de hand was.
Op basis van onder meer getuigenverklaringen gaat de politie er nu vanuit dat er sprake is van een mogelijke ontvoering. De vrouw is nog steeds vermist.
Ben jij fan van de website van Hart van Nederland en wil je die standaard op het startscherm van je telefoon? Dat kan! Op deze manier download je Hart van Nederland op iOS of Android en heb je altijd een icoontje op je startscherm staan, net als andere nieuwsapps.
Op de bewuste parkeerplaats in IJmuiden is volgens de politie een zilverkleurige of grijze Hyundai Tucson achtergebleven, die in beslag is genomen. Een zwarte Volkswagen Golf die mogelijk ook bij het incident betrokken was, werd dinsdagavond leeg teruggevonden in Nieuwegein.
De politie is nog op zoek naar een derde auto, een witte Skoda Kodiaq met het Spaanse kenteken 0449MPG en wil graag weten wie deze auto na dinsdag 11.50 uur nog heeft gezien. Ook is de politie op zoek naar meer informatie over de Hyundai Tucson.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.
ANP
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.