112
8 nov 2018, 18:35
Een coldcaseteam van de politie, dat zich bezig houdt met de vermissing van Willeke Dost, heeft donderdag een locatie bekeken in het Drentse dorp Koekange. Daar gaat volgende week waarschijnlijk gegraven worden door de politie, in de hoop sporen te vinden in de vermissingszaak. Het meisje verdween in 1992, sindsdien is vele malen naar haar gezocht en gegraven, maar ontbrak ieder spoor.
Lees ook: Politie gaat in Koekange graven naar sinds 1992 vermiste Willeke Dost
Aanleiding om opnieuw te gaan graven is een burgerinitiatief van twee inwoners van Drenthe. Zij willen zelf gaan graven op het terrein van de boerderij van de pleegouders van Willeke, als de politie niets doet. De mannen hebben nieuwe informatie aangedragen over die plek, waar Willeke mogelijk begraven ligt. Woensdagavond besloot de politie alsnog deel te nemen aan de nieuwe zoekactie. Leden van het coldcaseteam bezochten donderdag, samen met de twee Drenten, de bewuste locatie. LEES HIER ALLES OVER DE VERMISSING VAN WILLEKE DOST
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.