Volg Hart van Nederland
Passen die toegang geven tot defensieterreinen verhandeld via Telegram

Passen die toegang geven tot defensieterreinen verhandeld via Telegram

112

7 mei 2021, 20:43

Link gekopieerd

De Koninklijke Marechaussee heeft twee mannen in Rotterdam opgepakt die werden betrapt tijdens het verkopen van een defensiepas. Zo'n pas geeft bijvoorbeeld toegang tot een defensieterrein. De verdachten hadden ook een vergelijkbare pas van de Marechaussee op zak.

De verdachten zijn een 24-jarige man uit Rotterdam en een man van 34 uit Utrecht. De passen zijn waarschijnlijk gestolen en werden via Telegram verkocht. "Na het afleveren van de defensiepas zijn de verdachten aangehouden," aldus de Marechaussee.

Het is volgens een woordvoerder niet bekend of dit de enige passen zijn of dat er meer exemplaren zijn verkocht. "Dat onderzoeken we nog."

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.