Volg Hart van Nederland
Hond wordt met vastgebonden poten in water gegooid en overlijdt

Hond wordt met vastgebonden poten in water gegooid en overlijdt

112

2 juni 2021, 22:31

Link gekopieerd

De politie in Zwolle heeft woensdag een gruwelijke vondst gedaan. In de rivier Het Zwartewater werd namelijk een hond aangetroffen. De voorpoten van dier waren aan elkaar vastgebonden met tiewraps.

Toen agenten ter plaatse kwamen, was het dier al niet meer in leven. De politie vermoedt dat de viervoeter levend in het water is gegooid en is verdronken. De hond was wel gechipt, maar daar kwamen geen gegevens uit. De politie is daarom naarstig op zoek naar getuigen.

Afgehakte hondenpootjes

Begin mei werd in het Flevose Emmeloord een soortgelijke gruwelijke vondst gedaan. Wandelaars troffen daar afgehakte hondenpoten aan die, zo bleek later uit pathologisch onderzoek, met een 'mechanisch apparaat' waren afgesneden.

Foto: Politie

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.