Volg Hart van Nederland

Overleden Leeuwarder is 30-jarige bewoner

112

25 mrt 2018, 19:39

Link gekopieerd

De man die zaterdag overleed toen hij werd aangehouden in de wijk Techum in Leeuwarden, is een dertigjarige bewoner van het pand. Dat maakte het Openbaar Ministerie (OM) Noord-Nederland zondagavond bekend. Lees ook: Man overleden tijdens aanhouding in Leeuwarden In de woning was een ruzie gaande waarop de politie was afgekomen. De agenten gingen eerst in gesprek met de aanwezigen. Maar later moesten ze de man aanhouden. Hiertegen verzette hij zich. Nadat er een worsteling had plaatsgevonden, werd de man onwel. Reanimatie door de politie en hulp van ambulancemedewerkers mochten niet meer baten. De man overleed ter plaatse. Het OM kan niet zeggen of de dertigjarige man de enige bewoner was van het pand. Ook over het onderzoek naar de kwestie door de Rijksrecherche worden geen mededelingen gedaan. ANP Beelden: Noormannen

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.