Volg Hart van Nederland
Opnieuw auto in vlammen opgegaan in Arnhem

Opnieuw auto in vlammen opgegaan in Arnhem

112

8 juli 2017, 09:28

Link gekopieerd

Opnieuw is er in Arnhem een auto in vlammen opgegaan. Dit maal gebeurde dat in de nacht van vrijdag op zaterdag in de Moorstraat in de Arnhemse wijk Presikhaaf. Eerder deze week was er ook al een autobrand een paar straten verderop. Deze brand werd omstreeks 2.45 uur ontdekt. Toen de toegesnelde brandweer aankwam stond het busje al grotendeels in brand. Het voertuig was niet meer te redden. Brandstichting wordt niet uitgesloten. Het is de tweede autobrand in korte tijd. Bij winkelcentrum Presikhaaf was het dinsdagochtend in de ochtend nog raak. Toen werd een BMW verwoest door een brand. Beeld: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.