
112
19 juni 2022, 14:33
Even dacht de politie zaterdagochtend een snelheidsduivel op heterdaad te hebben betrapt, maar niets bleek minder waar. Een automobilist racete op hoge snelheid een motoragent voorbij op de A1, die na het negeren van een stopteken de achtervolging inzette.
Tijdens de achtervolging werden snelheden van maar liefst 200 kilometer per uur bereikt. Toen de auto de A6 richting Almere opreed, sloten meerdere politie-eenheden zich aan bij de motoragent. Uiteindelijk kon het voertuig worden klemgereden en aan de kant worden gedrukt.
De tekst gaat verder onder de Instagrampost:
Toen de agenten een kijkje namen in de bewuste auto, bleek dat de bestuurder onwel was geworden en met zijn voet het gaspedaal in bleef drukken. "Gelukkig kon de bijrijder het voertuig op de weg houden door te sturen en uiteindelijk het voertuig laten afremmen", schrijft de politie. Bij het voorval raakte niemand gewond.
Beeld: Politie
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.