Volg Hart van Nederland
OM in beroep tegen straffen na straatrace die Fleur het leven kostte

OM in beroep tegen straffen na straatrace die Fleur het leven kostte

112

30 nov 2017, 18:58

Link gekopieerd

De straffen die Walter van W. en zijn zoon Casper hebben gekregen voor de straatrace waarbij de 19-jarige Fleur om het leven kwam, zijn volgens het Openbaar Ministerie (OM) te laag. Het OM maakte donderdag bekend in hoger beroep te gaan. Walter van W. is veroordeeld tot vier jaar cel voor het doodrijden van Fleur. Casper van W. kreeg een werkstraf van honderd uur. Allebei de straffen waren lager dan de eis van het OM. Vader en zoon raceten in maart 2016 door Loosdrecht en reden respectievelijk bijna 170 en bijna 150 kilometer per uur, waar maar 50 was toegestaan. Walter van W. botste toen op Fleur, die aan haar verwondingen overleed. Walter van W. liet eerder al weten ook in beroep te gaan tegen zijn straf. Deze reportage was eerder te zien bij Hart van Nederland

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.