Volg Hart van Nederland
Nog steeds geen spoor van vermiste Remon Bruinsma uit Leeuwarden

Nog steeds geen spoor van vermiste Remon Bruinsma uit Leeuwarden

112

12 dec 2017, 17:56

Link gekopieerd

Al bijna twee weken leeft de familie van Remon Bruinsma (19) tussen hoop en vrees. De jonge Fries verdween in de nacht van 30 november op 1 december na een avondje stappen in Leeuwarden. Ondanks meerdere grootscheepse zoekacties de afgelopen tijd is er nog geen spoor van hem gevonden. Met onder andere duikteams, een politiehelikopter, hondenbegeleiders, de ME en vele tientallen vrijwilligers zijn de wateren in en rond Leeuwarden afgespeurd. Ook vandaag zoekt de politie nog actief, er wordt echter vandaag niet gedregd. De politie sluit niet uit dat deze week opnieuw een grote georganiseerde zoekactie zal plaatsvinden. Yvette van der West, de zus van Remon en zijn tweelingbroer Alex tasten nog altijd in het duister. Ze zijn dankbaar dat zoveel mensen de afgelopen tijd hebben meegeholpen met zoeken. Hoewel het meest waarschijnlijke scenario lijkt dat Remon in een van de grachten van de Friese hoofdstad is gekomen, houden ze ook hoop. Ook al is dat maar een sprankje. Zo lang hij niet is gevonden kan er van alles zijn gebeurd.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.