Volg Hart van Nederland

Nederlanders liggen urenlang dood bij autowrak langs de snelweg bij Antwerpen

112

10 jan 2020, 13:05

Link gekopieerd

Twee mannen (van 19 en 21) uit Bergen uit Zoom zijn donderdagavond omgekomen bij een ongeluk bij het Belgische Zandvliet, in de buurt van Antwerpen. Het autowrak werd pas twaalf uur later ontdekt door een voorbijrijdende vrachtwagenchauffeur. Het ongeluk gebeurde donderdag rond 20.30 uur, meldt het Openbaar Ministerie (OM) in Antwerpen. De Nederlanders waren op snelweg A12 onderweg naar Antwerpen toen ze tegen een vangrail botsten. Daarop sloeg hun auto over de kop en kwam op zijn dak in de berm naast de snelweg terecht.

Lichamen uren later ontdekt

De auto werd pas vrijdagochtend rond 9.00 uur ontdekt toen het licht werd. De vrachtwagenchauffeur die het wrak zag, heeft meteen de hulpdiensten gebeld. De bestuurder zat volgens de Belgische politie nog op zijn plaats toen agenten arriveerden, de bijrijder was door de klap weggeslingerd. De hulp kwam voor beide Nederlanders te laat. Het is nog onduidelijk hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren. Het OM in Antwerpen onderzoekt de oorzaak. Beelden: Marc de Roeck

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.