Volg Hart van Nederland
Flinke beloning na tweede keer doelwit autobrand

Flinke beloning na tweede keer doelwit autobrand

112

26 feb 2017, 10:50

Link gekopieerd

Twee auto’s van Elvira van Kersen en haar man zijn afgebrand in Moordrecht. Ze loven 5.000 euro tipgeld uit voor de gouden tip die naar de dader leidt. De voertuigen van het stel stonden tientallen meters uit elkaar op de parkeerplaats. Daarom heeft het er alle schijn van dat ze niet willekeurig zijn vernield. “Het lijkt alsof iemand het op ons gemunt heeft, maar we weten niet waarom”, zegt Elvira. Vijf jaar geleden werd een auto van het Moordrechtse stel in drie maanden tijd twee keer in de brand gestoken. “We willen dat dit stopt.”

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.