Volg Hart van Nederland
Meerdere gewonden bij ongeval tussen twee auto's

Meerdere gewonden bij ongeval tussen twee auto's

112

10 apr 2018, 13:29

Link gekopieerd

Bij een ongeval in ’s-Heer Arendskerke zijn dinsdagmiddag meerdere personen gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde op de Nieuwe Rijksweg rond 11:50 uur ter hoogte van Terlucht Door nog onbekende redenen kwamen twee personenauto's met elkaar in botsing. Eén van de voertuigen kwam hierbij in de sloot tot stilstand. Het slachtoffer uit dit voertuig is door de brandweer bevrijd. Hiervoor is er een deur uit de auto geknipt. De andere auto, met Belgisch kenteken, kwam midden op de weg stil te staan . De gewonden, vermoedelijk twee, zijn met ambulances naar het ziekenhuis gebracht. Over hun letsel is verder niks bekend. De politie heeft kort onderzoek gedaan naar de toedracht van de botsing. Een bergingsbedrijf zal de voertuigen wegslepen. De Nieuwe Rijksweg is hiervoor op dit moment volledig afgesloten. Beeld: Provicom

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.