
112
1 aug 2021, 19:15 - Update: 1 aug 2021, 20:11
Een man die verdacht wordt van betrokkenheid bij een ongeval is gevlucht voor de politie, nadat hij al handboeien om had gekregen. Na een zoektocht is de man aan het eind van de middag aangehouden in Veenendaal.
Aan de vlucht van de man ging een aanrijding vooraf waar drie auto's bij betrokken waren, vertelt een politiewoordvoerder. Iets voor 17.30 uur kwam bij de politie de melding binnen van de botsing. Eenmaal ter plaatse werd de vermoedelijke veroorzaker van het ongeluk gearresteerd en in de boeien geslagen. "Daarna is hij er vandoor gegaan."
Sindsdien zocht de politie naar de man: een magere man van midden 20 met baard en een donkere hoodie en wit T-shirt aan. De politie vroeg mensen die hem zagen direct 112 te bellen. Iets voor 19.00 uur is hij vervolgens aangehouden bij de straat Pollux in Veenendaal.
Bij het ongeluk zijn de gewonden nagekeken door ambulancepersoneel, laat de woordvoerder weten.
Beeld: SPS Media
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.