Terug

Volg Hart van Nederland

Man steekt zichzelf in nek met mes in centrum Roosendaal

112

21 apr 2018, 14:34

Link gekopieerd

Een man heeft zichzelf verwondt aan zijn nek zaterdagmiddag in het centrum van Roosendaal. De man zou zichzelf met een mes in zijn nek hebben gestoken en vermoedelijk een halsslagader geraakt. Volgens omstanders lag er een flinke plas met bloed, die inmiddels schoon gemaakt is door de brandweer. https://twitter.com/Politie\_Rdaal/status/987653594961858560 Vanwege de drukt in de stad waren veel mensen getuigen van de afloop van het ongeval. Een politie in burger die toevallig in de stad was kon snel eerste hulp verlenen. Omdat de man redelijk wat bloed had verloren landde er een traumahelikopter op de Nieuwe Markt in de Brabantse stad. Hoe het met de man gaat of waarom hij dit zou doen is nog niet duidelijk. Beeld: SQ Vision

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.