Terug

Volg Hart van Nederland
Man schiet tijdens rondleiding in kasteel Loenen

Man schiet tijdens rondleiding in kasteel Loenen

112

16 okt 2017, 16:35

Link gekopieerd

Een 57-jarige man uit Apeldoorn heeft maandagmorgen een schot gelost tijdens een rondleiding in Kasteel Ter Horst in Loenen. Niemand raakte gewond. Waarom de man schoot is de politie aan het uitzoeken, aldus een woordvoerder. De rondleiding door het particulier bewoonde kasteel uit 1557 was net begonnen toen de man binnenkwam. Hij dreigde met een geweer. Toen de politie bij het kasteel aan de Hoofdweg arriveerde, stond de Apeldoorner op het dak. Even later hoorden de agenten een schot. Nadat de groep bezoekers in veiligheid was gebracht, werd de verdachte ontwapend en gearresteerd. Er deden volgens de politie zo'n vijftien mensen aan de rondleiding mee. Voor hen is Slachtofferhulp geregeld. De Apeldoorner blijft voorlopig in de cel zitten en wordt verhoord.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.