
112
25 jan 2024, 07:42 - Update: 25 jan 2024, 08:54
Bij een explosie in Den Haag is in de nacht van woensdag op donderdag een man zwaargewond geraakt. Volgens omstanders raakte het slachtoffer beide handen kwijt bij de ontploffing.
De explosie gebeurde rond 01.30 uur op de Engelenburgstraat in de Haagse Transvaalkwartier. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse en troffen een zwaargewonde man op straat aan. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
Omstanders melden aan een correspondent ter plaatse dat de man beide handen kwijt is geraakt door de explosie. Volgens de buurtbewoners zou het mogelijk om vuurwerk of explosief zijn gegaan.
De politie kan dat niet bevestigen. “We onderzoeken de toedracht van de explosie”, schrijven ze op X.
Wil je dagelijks op de hoogte worden gehouden van de mooiste en meest indrukwekkende verhalen van Hart van Nederland? Meld je dan aan voor ons WhatsApp-kanaal, via deze link of volg ons op Threads, hier te vinden.
Beeld: Regio15
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.