
112
14 feb 2022, 07:30 - Update: 14 feb 2022, 12:07
Bij een vechtpartij aan de Ruyghweg in Den Helder is maandagochtend rond 04.00 uur een man om het leven gekomen. De politie kwam na een melding ter plaatse en trof het slachtoffer gewond aan, maar hulpverlening mocht niet meer baten.
Het 56-jarige slachtoffer uit Den Helder is gereanimeerd door de hulpdiensten, maar de man bleek al overleden. Een 51-jarige inwoner uit Den Helder is ter plekke aangehouden als verdachte. Hij is overgebracht naar het politiebureau, zo meldt de politie maandag.
De recherche is bezig met een onderzoek naar de toedracht en het motief. De locatie van de vechtpartij is enkele uren afgesloten geweest voor uitgebreid onderzoek door onder andere de forensische opsporing.
De recherche zet het onderzoek voort. Getuigen worden opgeroepen zich te melden bij de politie via 0900 - 8844.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.