Volg Hart van Nederland
Man gewond door waarschuwingsschot politie Nijmegen

Man gewond door waarschuwingsschot politie Nijmegen

112

29 juli 2018, 22:23

Link gekopieerd

Een 60-jarige man uit Nijmegen is vrijdag gewond geraakt door een waarschuwingsschot van een agent, meldde de politie zondag. Eerder meldde de politie dat er niemand gewond was geraakt, maar dat bleek niet juist. Na een melding van een ruzie tussen enkele personen aan de Meijhorst namen agenten poolshoogte. Toen een van de ruziemakers zijn woning was binnengegaan, wilde hij niet opendoen. Agenten forceerden vervolgens de deur, waarna de verdachte hen bedreigde met een mes. Ook dreigde hij zichzelf wat aan te doen.

Pepperspray

De politie gebruikte pepperspray om hem aan te kunnen houden, maar toen dat niet hielp werd een waarschuwingsschot gelost. De verdachte werd geraakt aan zijn onderbeen en maakt het naar omstandigheden goed, aldus de politie. De Rijksrecherche doet onderzoek naar het schietincident. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.