Volg Hart van Nederland

Man gereanimeerd na mishandeling in Amsterdam, politie op zoek naar verdachten

112

27 juni 2021, 10:24 - Update: 27 juni 2021, 12:14

Link gekopieerd

Hulpdiensten hebben in de nacht van zaterdag op zondag een man in Amsterdam gereanimeerd, nadat hij zwaar werd mishandeld door twee mannen. Volgens de politie gebeurde dat naar aanleiding van een ruzie op het Rembrandtplein.

De mishandeling gebeurde op de Amstelstraat, een zijstraat van het plein. De man was er zo slecht aan toe dat hij gereanimeerd moest worden. Daarna is hij naar het ziekenhuis vervoerd. Inmiddels is het slachtoffer buiten levensgevaar en weer aanspreekbaar.

De twee verdachten zijn er na de mishandeling vandoor gegaan, en de politie is nog naar hen op zoek. Volgens een woordvoerder kijkt de politie naar camerabeelden en wordt er met getuigen gesproken.

Tekst: ANP | Beeld: HFV Photo Services

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.