Terug

Volg Hart van Nederland
Man (38) uit Vianen en man en vrouw (53) uit Bergen aan Zee omgekomen bij ernstig ongeluk A2

Man (38) uit Vianen en man en vrouw (53) uit Bergen aan Zee omgekomen bij ernstig ongeluk A2

112

18 okt 2019, 10:35

Link gekopieerd

Door het ongeluk op de A2 bij Vinkeveen zijn donderdagavond een 38-jarige man uit Vianen en een man en vrouw uit Bergen aan Zee (beiden 53 jaar) om het leven gekomen. Dat heeft de politie vrijdag bekendgemaakt. Een auto was donderdag via de middenberm op de verkeerde weghelft terechtgekomen en botste daar op tegemoetkomend verkeer. Aanvankelijk leek het erop dat er sprake was van een spookrijder. De A2 was na het ongeluk lange tijd afgesloten. Lees ook: Drie doden na ernstig ongeluk A2, weg naar Amsterdam blijft uren dicht Er raakte ook iemand gewond. Die is naar het ziekenhuis gebracht.

Dashcambeelden

Om de precieze toedracht van het ongeluk te kunnen achterhalen is de politie nog altijd dringend op zoek naar dashcambeelden. Getuigen die het ongeluk met een dashcam hebben gefilmd, worden opgenomen de beelden te uploaden via dit uploadformulier. https://twitter.com/PolitieUtrecht/status/1185101512839696384 ANP/Redactie

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.