Volg Hart van Nederland

Man (31) omgekomen bij ongeluk met quad op A2

112

9 juli 2018, 06:49

Link gekopieerd

Bij een ongeval met een quad op de A2 bij knooppunt Empel is zondagavond een 31-jarige man uit Den Bosch om het leven gekomen. Een 27-jarige man uit Rosmalen raakte zwaargewond. Hij is met zeer ernstig letsel naar het UMC gebracht. De quad was rond 20.30 uur door nog onbekende oorzaak over de kop geslagen. Een traumahelikopter is op de A2 geland. Het verkeer stond gedurende lange tijd in beide richtingen stil. Ruim drie uur na het ongeluk werd de snelweg richting Utrecht weer vrijgegeven. Verkeersspecialisten onderzoeken de toedracht van het ongeval. In ieder geval is duidelijk dat bij het ongeval geen andere voertuigen waren betrokken.

Vrij voor verkeer

De weg was in de richting Utrecht enige uren afgesloten. Kort voor 23.30 uur is de weg weer geheel vrij voor verkeer, meldt Rijkswaterstaat. Onderzoek moet nog uitwijzen om wat voor type quad het gaat. Met bepaalde quads die een kentekenregistratie hebben, is het toegestaan om op snelwegen te rijden, maar er zijn ook quads waarmee dat niet mag. ANP/Redactie Beelden: Bart Meesters

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.