112
19 dec 2021, 12:12
Na de horeca, niet-essentiële winkels en de sportscholen, is nu ook de snelweg dicht vanwege corona. De snelweg A2 bij Geleen in Limburg om precies zijn, en die is niet gesloten vanwege het coronavirus maar door coronabier dat op de weg ligt.
Een vrachtauto volgeladen met bierflesjes van het merk Corona is zondagochtend gekanteld op de snelweg bij knooppunt Kerensheide, in de richting van Eindhoven. De hulpdiensten hebben volgens een correspondent ter plekke de weg afgezet en zijn bezig met het opruimen van de ravage.
Het verkeer kan niet meer over de snelweg, maar wordt er via een parallelbaan langs gestuurd. Zodra de vrachtwagen geborgen is, gaat Rijkswaterstaat de beschadigde vangrail herstellen. Dat gaat naar verwachting nog wel even duren.
De oorzaak van het corona-ongeval is nog onbekend.
Beeld: Track'88
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.