
112
3 aug 2021, 21:13
De politie heeft dinsdag een lichaam aangetroffen in een auto die in het Overijsselse Wijhe uit het water is gehaald. Mogelijk gaat het om de 55-jarige vermiste Tino uit Deventer.
Het voertuig van Tino staat op zijn naam, meldt de politie dinsdag. Het is niet duidelijk of het inderdaad om hem gaat. De identiteit van de overledene wordt nog onderzocht.
Tino reed op 15 juli vanuit Deventer naar zijn werk in Zwolle, maar kwam daar nooit aan. Na de melding van zijn vermissing werd er een grote zoekactie opgezet. Daarnaast werd een getuigenoproep gedaan door de politie.
Beeld: SPS Media
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.