Volg Hart van Nederland
Leden Satudarah opgepakt voor mishandeling

Leden Satudarah opgepakt voor mishandeling

112

30 jan 2018, 17:23

Link gekopieerd

De politie heeft dinsdag drie leden van Satudarah aangehouden wegens afpersing, mishandeling en vrijheidsberoving van een man uit Heerlen. Volgens de politie werd het 52-jarige slachtoffer in december in het pand in Geleen waar de motorclub haar clubavonden hield, mishandeld en gedwongen zijn persoonlijke bezittingen af te staan. De drie verdachten komen uit Geleen, Maastricht en Hoensbroek en zijn 26, 38 en 41 jaar. Ook een 38-jarige man uit het Belgische Riemst, geen lid van de motorclub, is dinsdag opgepakt.

Gestolen auto

Bij het doorzoeken van hun woningen zijn onder meer een deel van een vuurwapen en een mes, hennepstekken en kentekenplaten van een gestolen auto in beslag genomen. De mishandeling zou niet alleen zijn gepleegd door de vier. Ook waren hier volgens de politie vijf leden van Satudarah bij betrokken die bij de doorzoekingen in december in Geleen zijn aangehouden en een lid van de motorclub dat al eerder werd opgepakt. Deze verdachten zitten nog steeds vast.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.