Volg Hart van Nederland
Kleding en handtas gevonden van vermiste Naima Jillal onder loods in Antwerpen

Kleding en handtas gevonden van vermiste Naima Jillal onder loods in Antwerpen

112

16 mrt 2021, 08:21

Link gekopieerd

In het onderzoek naar de verdwenen Naima Jillal uit Amsterdam, die sinds 2019 wordt vermist, zijn spullen van haar gevonden in de haven van Antwerpen. De kledingstukken en handtas werden aangetroffen onder de grond van een loods.

Jillal werd op 20 oktober 2019 voor het laatst gezien in Amsterdam toen ze in een donkerkleurige auto stapte. Sindsdien is er geen levensteken meer van haar vernomen. Het onderzoek van de recherche leidde naar de loods in Antwerpen.

In samenwerking met de Belgische politie is hier gezocht, waarbij speurhonden en een grondradar werden ingezet. Ook is de grond in de loods deels afgegraven. De spullen van Jillal worden nu onderzocht op forensische sporen. Er zijn tot nu toe geen sporen gevonden van de vermiste vrouw.

Mislukte cocaïnedeal

Uit foto's die rondgaan in de onderwereld zou blijken dat Jillal niet meer in leven is. De politie had eerder al aanwijzingen gekregen dat de vrouw mogelijk het slachtoffer van een misdrijf was geworden. Haar verdwijning heeft mogelijk te maken met een mislukte cocaïnedeal, waarvoor ze ter verantwoording zou zijn geroepen.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.