Volg Hart van Nederland

Kind (9) geschept door auto in Apeldoorn: 'Meters door de lucht geslingerd'

112

21 apr 2024, 10:23 - Update: 21 apr 2024, 10:56

Link gekopieerd

Een 9-jarige jongen is zaterdagavond gewond geraakt bij een botsing tegen een auto in Apeldoorn. Hij is naar het ziekenhuis gebracht.

Het ongeluk gebeurde zaterdagavond rond 21.00 uur op de Laan van Osseveld in Apeldoorn. De jongen kwam daar in botsing met een auto en belandde op de voorruit. Door de klap belandde de fiets aan de andere kant van de weg.

De 22-jarige bestuurder van de auto is aangehouden. "Er zijn vermoedens dat hij te hard reed, en we checken of hij bijvoorbeeld afgeleid was", vertelt een politiewoordvoerder aan Hart van Nederland.

Meters door de lucht

Hoe ernstig de verwondingen van de aangereden jongen zijn, is niet bekend. "Getuigen hebben gezien dat hij meters door de lucht werd geslingerd en op de grond tot stilstand zien komen", aldus de politie.

Het beste van Hart van Nederland? Volg ons op WhatsApp of Threads

Wil je dagelijks op de hoogte worden gehouden van de mooiste en meest indrukwekkende verhalen van Hart van Nederland? Meld je dan aan voor ons WhatsApp-kanaal, via deze link of volg ons op Threads, hier te vinden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.