Volg Hart van Nederland
Jongeren kunnen zich vermiste Remon niet herinneren

Jongeren kunnen zich vermiste Remon niet herinneren

112

18 dec 2017, 22:42

Link gekopieerd

De jongeren die zich hebben gemeld omdat op videobeelden te zien is dat zij in gesprek zijn geweest met de sinds 1 december vermiste Remon Bruinsma, kunnen zich het contactmoment met hem niet herinneren, meldt de politie.

Eerder werd de groep, bestaande uit vijf personen, opgeroepen om zich bij de politie te melden omdat ze de zaak misschien verder zouden kunnen helpen. Maandag lieten ze van zich horen.

Remon, afkomstig uit Zwaagwesteinde, wordt vermist na een avond stappen in Leeuwarden. Nadat hij met vrienden café De Kantelaar in de Oude Doelensteeg verlaat om een andere kroeg in te gaan, verliezen zijn vrienden Remon uit het oog. Omdat in eerste instantie wordt gedacht dat hij op straat aan de praat is geraakt met iemand, wordt er niet direct gezocht naar Remon. Maar sindsdien ontbreekt ieder spoor. Ook is Remon zijn telefoon kwijtgeraakt; deze is de volgende ochtend teruggevonden ter hoogte van de C&A in de binnenstad.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.