Volg Hart van Nederland
Inwoners woningen plofkraak Leersum weer thuis

Inwoners woningen plofkraak Leersum weer thuis

112

29 dec 2017, 12:21

Link gekopieerd

Ongeveer 75 inwoners van Leersum hebben vrijdagmorgen vroeg hun huis tijdelijk moeten verlaten, omdat er een explosief in een geldautomaat aan de Honingraat zat. Een explosievenverkenner deed onderzoek. Nadat het explosief was veiliggesteld konden de bewoners van de circa vijftig ontruimde woningen terug naar huis. Ze waren opgevangen in een verzorgingshuis en in de supermarkt onder de woningen. De ontruimde bewoners zijn zeer te spreken over de manier hoe zij zijn opgevangen. ''Het was er lekker warm en we zijn goed verwend hoor.'' Vertelt een bewoonster. Het explosief was achtergelaten na een poging tot een plofkraak. De politie heeft nog geen verdachten opgepakt.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.