Volg Hart van Nederland
Hond die drie mensen verwondde in Terneuzen is afgemaakt

Hond die drie mensen verwondde in Terneuzen is afgemaakt

112

22 mrt 2021, 12:18

Link gekopieerd

De hond die zondagmiddag drie mensen verwondde in een woning aan het Anjerpad in Terneuzen is afgemaakt. Dat laat de politie weten. Eén van de slachtoffers ligt nog met ernstige verwondingen in het ziekenhuis, de andere twee mochten na behandeling weer naar huis.

Het incident gebeurde zondagmiddag. De politie meldde in eerste instantie dat er twee slachtoffers waren: een meisje van rond de twaalf jaar oud en een man van achterin de twintig. Later bleek er nog een derde slachtoffer te zijn.

Afgemaakt

De hond kon door de eigenaar zelf uit de woning worden gehaald, waarna hij met goedkeuring van zijn baasje naar de dierenarts is gebracht voor een spuitje. Omdat er geen aangiftes zijn gedaan, heeft de politie de zaak niet meer in onderzoek. Het is onduidelijk hoe het gaat met het slachtoffer dat in het ziekenhuis ligt.

Foto: Provicom