Volg Hart van Nederland

Hennepkwekerij in zeecontainers en opleggers

112

26 mrt 2018, 09:56

Link gekopieerd

De politie heeft heeft zondagmiddag in een loods aan de Handelsstraat in Heerlen meerdere hennepkwekerijen aangetroffen. De hennep werd geteeld in speciaal ingerichte vrachtwagenopleggers en zeecontainers. De kwekerij werd ontdekt toen de politie afkwam op een melding over rookontwikkeling en een mogelijke brand bij een laads op het industrieterrein aan de Handelsstraat. https://twitter.com/PolLimburg/status/978162115155582978 Ter plaatse troffen agenten vijf opleggers aan, elk gevuld met zo'n 500 hennepplanten. Daarnaast stonden op het terrein ook nog vier zeecontainers die ingericht waren als kwekerij. In iedere zeecontainer werden nog eens zo'n 240 planten ontdekt. De politie heeft alle aanwezige kweekapparatuur in beslag genomen en doet verder onderzoek. Er werden geen aanhoudingen verricht. Beeld: Track '88

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.