112
31 aug 2023, 16:48
Een heldendaad in Enschede. Daar is donderdagmiddag een man met zijn scootmobiel het Twentekanaal ingereden. Volgens getuigen zouden omstanders hem achterna zijn gedoken en wisten zij de man boven water te houden tot de hulpdiensten kwamen.
Aan de Sesamstraat reed de scootmobiel het water in. Volgens een correspondent van Hart van Nederland hoorden voorbijgangers een plons. Daarop zouden verschillende mensen het kanaal in zijn gedoken. Getuigen zagen hoe zij de man uit de scootmobiel minutenlang boven water hielden tot de hulpdiensten ter plaatse waren. De man is overgebracht naar het ziekenhuis.
De scootmobiel is door de brandweer het water uit getakeld:
Beeld: SPS media
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.