Volg Hart van Nederland
Grote brand bij glasfabriek in Maastricht

Grote brand bij glasfabriek in Maastricht

112

30 dec 2017, 16:04

Link gekopieerd

Bij een glasfabriek in Maastricht is zaterdagmiddag een grote brand uitgebroken. De brand ontstond in een oven waaruit 300 ton vloeibaar glas is gestroomd. Hoe dit kon gebeuren, is niet bekend. De brandweer is met viertal spuitvoertuigen bezig om het glas en de constructie te koelen. Daarnaast is een groot watertransport aanwezig voor watervoorraad. Werknemers hebben het gedeelte van het pand waar de brand woedt, inmiddels verlaten. Omwonenden wordt geadviseerd ramen en deuren gesloten te houden vanwege de rookontwikkeling. De brandweer gaat meten of bij de brand schadelijke stoffen zijn vrijgekomen. De fabriek ligt in de buurt van het spoor, maar de brand heeft geen gevolgen voor het treinverkeer. Beelden: Track '88

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.