
112
12 mei 2023, 14:05 - Update: 12 mei 2023, 15:05
Op de N14 bij Leidschendam heeft vrijdagochtend een zwaar ongeluk plaatsgevonden. Een vrouw is vermoedelijk onwel geworden achter het stuur en botste met hoge snelheid op een bakwagen van wegwerkers. De vrouw is gereanimeerd en met spoed naar het ziekenhuis afgevoerd.
Een verslaggever ter plaatse laat weten dat er meerdere voertuigen zijn betrokken bij het ongeluk. De vrouw zat bekneld in haar auto en daarom hebben hulpverleners haar bevrijd door het dak van de auto eraf te knippen.
Drie andere betrokkenen zijn ter plekke door het ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De vrouw is gereanimeerd en met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.
Het is niet bekend of de vrouw buiten levensgevaar is. De N14 is in beide richtingen afgesloten geweest en inmiddels is één zijde weer geopend.
Beeld: Regio15
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.