Volg Hart van Nederland

Wie schoot de Amsterdamse sportschoolhouder Saban Berk dood?

112

26 juni 2019, 12:40

Link gekopieerd

De politie in Amsterdam heeft nog veel vragen over de moord op Saban Berk, op 17 juni jongstleden. Van de dader is tot nu toe alleen zijn vluchtauto ontdekt, op een parkeerplaats in Zaandam. Bovendien blijken er vlak na de schietpartij twee getuigen te zijn geweest, maar die heeft de politie nog niet gevonden. Saban Berk liep maandagavond 17 juni rond kwart over negen weg bij de sportschool in Amsterdam waar hij les geeft. Als hij de Papaverweg wil oversteken, wordt hij van dichtbij beschoten. Saban sterft ter plekke. De schutter rijdt met hoge snelheid weg in een grijze BMW. Op het kruispunt zijn dan nog twee voorbijgangers die de politie nog niet heeft gevonden. De politie komt graag met deze mogelijke getuigen in contact.

Vluchtwagen

Twintig minuten na de schietpartij vindt de politie de vermoedelijke vluchtwagen. Deze grijze BMW staat geparkeerd vlakbij het Vijfhoekpark in Zaandam. De Belgische kentekenplaten zijn er afgehaald. De politie wil graag weten waar deze kentekenplaten nu zijn. Lees ook: Honderden mensen lopen mee in stille tocht voor doodgeschoten Saban Berk De politie hoopt op hulp van het publiek om de zaak op te lossen. Wie meer weet, kan de politie bereiken op 0800-6070 of Meld Misdaad Anoniem 0800-7000

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.