Volg Hart van Nederland

Gewonde bij steekpartij in Vlissingen, politie zoekt dader

112

28 aug 2019, 06:35

Link gekopieerd

Bij een steekpartij in de Margrietenlaan in Vlissingen is een persoon gewond geraakt. Het incident gebeurde rond 02:00 uur vannacht. De gewonde is naar het ziekenhuis gebracht. Hoe het met het slachtoffer gaat, is niet bekend. De politie doet onderzoek en is nog op zoek naar de dader. Ook roept de politie getuigen op zich te melden. Gisteravond was er ook al een geweldsincident in Vlissingen. Dat gebeurde rond 21.20 uur in de Glacisstraat. Ook daar raakte één persoon gewond. Een andere man werd opgepakt. Beeld: Provicom

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.