Volg Hart van Nederland

Gewonde man springt van drie hoog naar beneden na steekpartij in Papendrecht

112

10 nov 2021, 08:04 - Update: 10 nov 2021, 10:20

Link gekopieerd

Bij een steekpartij in een galerijflat in Papendrecht is dinsdagavond een man gewond geraakt. Het gewonde slachtoffer sprong daarna van de derde verdieping naar beneden. Hij is met spoed naar het ziekenhuis afgevoerd.

De melding van de steekpartij in de flat aan de Hendrik Breitnerstraat kwam rond 22.00 uur binnen. Toen hulpdiensten ter plaatste kwamen, was het gesprongen slachtoffer al naar een appartement op de eerste verdieping gebracht. Ambulancepersoneel heeft de man gestabiliseerd en naar het ziekenhuis gebracht.

Hoe de neergestoken man er nu aan toe is, is niet bekend. Wat is er precies is gebeurd is ook nog onduidelijk. Er is vooralsnog geen verdachte aangehouden. De politie doet nog onderzoek naar de steekpartij en roept getuigen op om zich te melden via telefoonnummer 0900-8844, of anoniem via 0800-7000.

Beeld: Video Duivestein

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.